Deju studija «Imagika Tribe»

Pasniedzēja

Pasniedzēja Katerina ir deju studijas Imagika Tribe dibinātāja, grupu un individuālo priekšnesumu iestudētāja. Ar savu neparasto izpildījumu viņa apbur un valdzina. Viņas neticami lēnās, hiponotizējošās, iekšējās atbrīvotības un brīvības pilnās kustības iegremdē jūs mistikas un noslēpumainības pasaulē. Katerina ir viena no vadošajām TF dejotājām Latvijā. Viņa dejo ne tikai deju soļu virknējumus, viņa izdejo visu savu sievišķo būtību. Katerina ir mācījusies pie vadošajiem TF dejotājiem: Kami Liddle (USA), Sherri Wheatley (USA), Manca Pavli (Slovenia), Anasma (USA/FRANCE), Samantha Emmanuel (UK), Tiana (RUS), Mira Betz (USA), Polina Shandarina (RUS), Alexis Southall(UK) and Violet Scrap(IT).

Par stilu

Tribal Fusion belly dance – viens no austrumu deju stiliem, kura saknes meklējamas American tribal style (ATS). ATS – improvizācijas sistēma dejošanai grupā, ko kopā ar savu kolektīvu Fat Chance Belly Dance® izveidojusi Karolena Nerikio (Carolena Nericcio). Dejas stilistiku var aprakstīt kā ēģiptiešu vērderdeju, tradicionālo indiešu deju un flamenko deju sajaukumu. Dejas pamatprincips – sinhrona improvizācija. Šo lielisko deju neatkarīgi no ķermeņa formas var dejot jebkurā vecumā. Tribal palīdz attīstīt sievišķību, grāciju un pat drosmi, jo dejas pamatā ir improvizācija. Tribal Fusion – uz ATS bāzes veidots dejas stils. Stila pamatbūtība – dejotāja izpaužas, sajaucot sev tuvus dejas stilus un elementus ar ATS pamatbāzi. Fusion tulkojumā no angļu valodas nozīmē “sajaukums”. Tribal Fusion – plašs lauks jaunradei, tomēr pamatu pamatos ir Tribal. Atšķirt TF no vēderdeju šova Tribal stilā var pēc pamatkustību pārzināšanas un TF raksturīgām roku un ķermeņa pozām. Deja var būt gan individuāla improvizācija (ieskaitot solo bungu pavadījumā), gan grupā.

Nodarbību formāts

Nodarbības sākas un beidzas ar jogu, jo joga ir cieši saistīta ar Tribal stilu. Treniņos uzsvars tiek likts uz stila pamatelementiem. Īpaša uzmanība tiek veltīta pareizai ķermeņa pozai, stājai, roku kustībām, izolētām gurnu un krūšu kustībām. Treniņi domāti gan sievietēm, kas meklē savu unikālo dejas stilu, gan sievietēm, kas savu dejas stilu jau ir atradušas un vēlas to tikai uzlabot.

Adrese:

Nodarbību saraksts

19:30

21:30

Otrdiena

Grupu nodarbība

Grupu nodarbība

Ceturtdiena

Grupu nodarbība

Grupu nodarbība

Kontaktu forma

Lai pierakstītos uz nodarbībām vai piedāvātu radošu sadarbību, lūdzu, aizpildiet formu