;

Tribal deju studija Imagika tribe

Ziņas

Draugi! 21. janvārī pulksten 19.00 garīgās attīstības centra "Raduga" mājīgajā atmosfērā etniskās mūzikas pavadībā notiks neparastu deju vakars. Esiet laipni aicināti izbaudīt krāšņo deju tēlu kaleideskopu un dzīvo mūziku. Vakara gaitā Jūs priecēs Tribal fusion, Bollywood un indiešu klasiskās dejas, kā arī īpašā viešņa no Krievijas - slavenā traibla dejotāja Milana. Organizators - deju studija " Imagika tribe"

Traibla deju studija «Imagika tribe» aicina uz pazīstamās traibla dejotājas Milanas (Oksanas Pesļakas) meistarklasēm.

MILANA (Sanktpēterburga)

Milana ir viena no traibla pionierēm Krievijā, ar traiblu sāka nodarboties 2008. gadā. Sanktpēterburgas traibla kultūras centra un deju studijas «Sirin Tribe» vadītāja, kā arī festivāla «Tribal Universe» organizatore.

Pasniedzēja
- ATS
- FCBD format
- sister studio FCBD
- ITS Hot Pot Unmata Format Level 1-2 (sertifikāts iegūts Marseļā 2013. gadā festivāla «Tribal Umrah» laikā );
- Tribal Fusion – gan Krievijā, gan citur pasaulē pazīstama dejotāja un pasniedzēja

Meistarklašu tēmas

21.01.2017
Meistarklases sākums pulksten 13.00 
Ilgums 2 h

«Izolācija un pārklāšana»

Šķiet, ka par izolāciju un pārklāšanu runāts diezgan daudz, bet šajā meistarklasē atklāsiet sev pavisam jaunas šīs tēmas šķautnes. Iepazīsieties ar monocentriju un policentriju, uzzināsiet, kā visefektīvāk trenēt dotās komponentes. Dažādas mūzikas pavadībā izdejojot deju soļu virknējumus, gūsiet pieredzi, kā pareizi izmantot izolāciju un pārklāšanu. Izmēģināsiet līdz šim sev nezināmas kustības, kas pavisam dabiski papildinās Jūsu dejas leksiku.

Pulksten 19.00 — deju studijas «IMAGIKA TRIBE» rīkotais traibla vakars.

22.01.2017

Meistarklases sākums pulksten 13.00
Ilgums 2h
«Paplašinot telpu»

Šī meistarklase paplašinās apvāršņus! Izdejosiet dažādas soļu variācijas, soļu virknējumus, izgājienus un apgriezienus, kas no jauna Jums atklās Jūsu mijiedarbību ar telpu. Uzzināsiet, kā pat uz nelielas skatuves strādāt ar telpu un kā nepazust lielu laukumu plašumos. Šī būs ar informāciju pārbagāta meistarklase.

Uzmanību!Reģistrācija uz Milanas meistarklasēm tiešsaistē ilgs līdz 5. janvārim! Pēc 5. janvāra par meistarklasēm varēsiet samaksāt uz vietas, bet cena būs augstāka!!!!

CENAS:
ABAS meistarklases (4 h) - 40 EUR
VIENA meistarklase (2 h)- 25EUR*
*Meistarklases dienā maksājot uz vietas, VIENA meistarklase — 30 EUR

Lai pieteiktos meistarklasēm, lūdzu, sekojiet uz kontaktu formu.

Pēc reģistrēšanās uz norādīto epastu tiks nosūtīti rekvizīti, lai Jūs varētu veikt apmaksu par meistarklasēm. 
Priekšapmaksa garantē Jums vietu meistarklasē. Dalībnieku sarakstā Jūs tiksiet iekļauta tad, kad organizators būs saņēmis samaksu. Samaksa netiek atgriezta, izņemot gadījumu, ja meistarklase tiek atcelta.

Par stilu

Tribal Fusion belly dance - viens no austrumu deju stiliem, kura saknes meklējamas American tribal style (ATS). ATS – improvizācijas sistēma dejošanai grupā, ko kopā ar savu kolektīvu Fat Chance Belly Dance® izveidojusi Karolena Nerikio (Carolena Nericcio). Dejas stilistiku var aprakstīt kā ēģiptiešu vērderdeju, tradicionālo indiešu deju un flamenko deju sajaukumu. Dejas pamatprincips – sinhrona improvizācija. Šo lielisko deju neatkarīgi no ķermeņa formas var dejot jebkurā vecumā. Tribal palīdz attīstīt sievišķību, grāciju un pat drosmi, jo dejas pamatā ir improvizācija. Tribal Fusion – uz ATS bāzes veidots dejas stils. Stila pamatbūtība – dejotāja izpaužas, sajaucot sev tuvus dejas stilus un elementus ar ATS pamatbāzi. Fusion tulkojumā no angļu valodas nozīmē "sajaukums". Tribal Fusion – plašs lauks jaunradei, tomēr pamatu pamatos ir Tribal. Atšķirt TF no vēderdeju šova Tribal stilā var pēc pamatkustību pārzināšanas un TF raksturīgām roku un ķermeņa pozām. Deja var būt gan individuāla improvizācija (ieskaitot solo bungu pavadījumā), gan grupā.

Nodarbību formāts

Nodarbības sākas un beidzas ar jogu, jo joga ir cieši saistīta ar Tribal stilu. Treniņos uzsvars tiek likts uz stila pamatelementiem. Īpaša uzmanība tiek veltīta pareizai ķermeņa pozai, stājai, roku kustībām, izolētām gurnu un krūšu kustībām. Treniņi domāti gan sievietēm, kas meklē savu unikālo dejas stilu, gan sievietēm, kas savu dejas stilu jau ir atradušas un vēlas to tikai uzlabot.

Adrese

Nodarbību saraksts 20:00 21:30
Otrdiena
Grupu nodarbība
Ceturtdiena
Grupu nodarbība

Pasniedzēja Katerina Šurajeva

Pasniedzēja Katerina ir deju studijas Imagika Tribe dibinātāja, grupu un individuālo priekšnesumu iestudētāja. Ar savu neparasto izpildījumu viņa apbur un valdzina. Viņas neticami lēnās, hiponotizējošās, iekšējās atbrīvotības un brīvības pilnās kustības iegremdē jūs mistikas un noslēpumainības pasaulē. Katerina ir viena no vadošajām TF dejotājām Latvijā. Viņa dejo ne tikai deju soļu virknējumus, viņa izdejo visu savu sievišķo būtību. Katerina ir mācījusies pie vadošajiem TF dejotājiem: Kami Liddle (USA), Sherri Wheatley (USA), Manca Pavli (Slovenia), Anasma (USA/FRANCE), Samantha Emmanuel (UK), Tiana (RUS), Mira Betz (USA), Polina Shandarina (RUS), Alexis Southall(UK) and Violet Scrap(IT).

Kontaktu forma

Lai pierakstītos uz nodarbībām vai piedāvātu radošu sadarbību, lūdzu, aizpildiet formu.